Автор: Екип Ruse24.bg 09:54 / 01.02.2019Коментари (0)3505
©
Последната контрола на "Дунав“ в Анталия беше прекратена след първата част при резултат 0:0. Отборът на "Химки“ отказа да излезе за вторите 45 минути, поради проливния дъжд, който се изля през първото полувреме и направи терена изключително лош за игра.

Иначе срещата започна с натиск на "Дунав“, който задържаше по-дълго време топката, но не успя да създаде опасно положение за гол.

След 15-ата минута руснаците поеха инициативата и създадоха няколко положения пред вратата на Станислав Антонов, като единствено отличните намеси на стража на "Драконите“ лиши съперника от гол.

Първото по-добро положение пред вратата на "Химки“ дойде в 25-тата минута, когато пас на Инкоом зад гърба на съперника към Иса беше пресечен в последния момент от вратаря на руския отбор. В 35-тата минута "Драконите“ претендираха за дузпа в наказателното поле на "Химки“, но съдията подмина ситуацията.

До края на двубоя нямаше повече опасности пред двете врати и така краен резултат: "Дунав“ – "Химки“ 0:0.