Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
Локо (Русе) записа първа победа като гост
Автор: Екип Ruse24.bg 11:17 / 10.10.2016Коментари (0)1364
© ФК Локомотив
Локомотив (Русе) победи без проблеми "Суворово" в мач от IX-ия кръг на Североизточната трета лига. "Железничарите" доминираха през целия двубой и закономерно стигнаха до крайния успех.

Още във втората минута домакините от "Суворово" откриха резултата при изпълнение на фаул. Надмощието на русенци обаче даде резултат в последната минута на първата част. Тогава Мартин Иванов се разписа майсторски директно от пряк свободен удар за 1:1.

През второто полувреме "железничарите" продължиха да търсят настойчиво победата и в крайна сметка усилията им се увенчаха с успех. Опитният халф Живко Парашкевов даде аванс на "червено-черните" в 75 мин., когато засече центриране и прати топката в мрежата на суворовци за 1:2.

В даденото от съдията продължение Динко Станчев подпечата победата за Локо (Русе), вкарвайки трети гол при скоростна контраатака.

В следващия кръг русенските "железничари" приемат един от лидерите в класирането - Черноморец (Балчик). Двубоят е в неделя, 16 октомври, от 16:00 ч.

Съставът на Локо (Русе) срещу Суворово: Християн Дянков, Джан Али, Атила Юмер, Борислав Джарнавлиев. Мартин Иванов, Огнян Брайнов, Живко Парашкевов, Борислав Караиванов, Мартин Рачев, Динко Станчев, Радомир Хараланов.