Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
В Дунав доволни от контролата с Етър въпреки загубата
Автор: Екип Ruse24.bg 14:54 / 24.06.2017Коментари (0)2159
© ФК Дунав
Дунав отстъпи с 0:2 на Етър Велико Търново във втората си лятна проверка. Мачът се игра в Трявна, където "драконите" са на подготовка.

Попаденията за завърналият се в елита тим на "болярите" бяха дело на опитните Тодор Колев и Иван Стоянов през втората част.

Въпреки загубата, русенският отбор записа множество пропуски, като сред най-активните бяха Бирсент Карагарен, Красимир Станоев, Диян Димов, Мирослав Будинов и Андреас Васев.

"Изпуснахме много положения. Явно трябва да поработим в тази фаза. Все пак смятам, че се получи добра проверка. Най-важното е, че нямаше и контузии", коментира треньорът Веселин Великов.

Отборът проведе днес възстановителна тренировка и се връща в Русе, където ще се готви до отпътуването си за Казахстан.

Припомняме, че на 29 юни, четвъртък, от 20 ч. местно време, 17 ч. българско, "драконите" гостуват на "Иртиш" Павлодар в мач от първия предварителен кръг на турнира за Лига Европа.